אודות בלוג כוכב אלומיניום

בלוג כוכב אלומיניום כאן תוכלו להתעדכן במאמרים ובחדשות ובכל מה שמעניין בעולם האלומיניום

כוכב אלומיניום

כבר למעלה משני עשורים שאנחנו ב”כוכב” מכוונים למעלה- גבוה מכולם! הפתרונות הייחודיים שלנו עונים במדויק על דרישות צרכני האיכות בתחומי הבניה הפרטית והעסקית בישראל ומעניקים ביטחון מקסימלי, עמידות לאורך זמן באקלים המקומי המורכב ובעיקר מראה יוקרתי השובה את הלב.
אנחנו יודעים ש”אלומיניום” עבורכם הוא הרבה מעבר לחלונות, דלתות, מחיצות או פתחים דקורטיביים, הוא אמצעי אומנותי לביטוי הקו העיצובי, האישי שלכם הבא לידיי ביטוי בתכנון המרחב הביתי או העסקי ומתאים לכם בדיוק.

אנו גאים לפתח עבורכם “יצירות באלומיניום”, מותחים עבורכם את יכולות המתכת הנפלאה הזו אל עבר מחוזות רחוקים ככל שניתן, אל צבעים מפתיעים וטקסטורות מרהיבות, למקומות בהם הדמיון והיצירתיות שלנו פוגשים את הרצונות הבלתי מתפשרים שלכם: באיכות, בגימור, בתוצאה.
אם חשקה נפשכם בחוויה עיצובית יוצאת דופן, ביצירה הרמונית המגדירה במדויק את הסגנון הייחודי לכם, אנחנו מבטיחים שנגשים לכם אותה במלואה.

אודות בלוג כוכב אלןמיניום

חזון

השוק התחרותי מספק כיום לצרכן אין סוף חלופות. המפגש של צרכני האיכות עם כוכב הוא ההזדמנות שלנו ליישם חזון של הובלה באיכות, בשירות ובחדשנות. אנו עושים הכל כדי שהלקוחות שלנו יבחרו בנו פעם אחר פעם.
שמנו לנו למטרה לפתח עם לקוחותינו מערכת יחסים המבוססת על שקיפות, הקשבה ורצון מתמיד לייצר חוויית לקוח ייחודית.
אנו רואים בהון האנושי את הנכס היקר ביותר שלנו. חשוב לנו לטפח את העובדים שלנו, תוך יצירת ממשקי עבודה הרמוניים בין המחלקות השונות. חשוב לנו לתת הזדמנות על בסיס יומיומי לכל אחד מהעובדים להביא עצמו לידי ביטוי ולאפשר לו מקום משמעותי בצוות הגדול, כי אנו בטוחים שזה יקדם באופן הנכון והמדויק ביותר את החזון ואת מטרות החברה.

ערכים

ערכי הליבה עליהם מושתת המותג כוכב מהווים עבורנו את הסמן הימני, מסייעים בהגדרת האסטרטגיה ובאים לידי ביטוי בטיפול המקצועי בלקוחותינו. ולאורך תקופת האחריות ואחריה.

קיימות
קיימות היא עבורנו דרך חיים והיא באה לביטוי בחיסכון בנייר במשרדי החברה ועד יצירת מוצר איכותי שמאפשר יצירת מרקם אקלים אופטימאלי בבית לקוחותינו ושמירה עליו לאורך זמן, להשגת התייעלות אנרגטית משמעותית.

קו עיצובי
“יצירות באלומיניום” מבית היוצר של מפעל הבוטיק של כוכב, מעניקים פתרון מעולה לצרכני האיכות. אנו מקפידים על ייצור מוצר בעל קו אסתטי מובחן שישתלב היטב עם חללי הפנים ויידע ליצור דיאלוג מרהיב בין חוץ לפנים. מבחר דגמי הפרופילים, מניפות הגוונים, והפתרונות המשלימים מעניקים מענה אסתטי לכל סגנון עיצוב תוך הקפדה על איכות ושרות ללא פשרות.

אתם מוזמנים גם להכנס לחדשות כוכב אלומיניום ולמגזין כוכב אלומיניום ואתר כוכב:

חדשות כוכב אלומיניום

מגזין כוכב אלומיניום

כוכב אלומיניום

אתם מוזמנים גם להכנס לחדשות כוכב אלומיניום ולמגזין כוכב אלומיניום ואתר כוכב:

אלומיניום: המתכת שרק ממשיכה לתת

ההבדל בין מסגרות חלונות מאלומיניום לסוגים אחרים של מסגרות חלונות